Styret i OSK per april 2017

Felles mailadresse for styret er osk@oslosk.no

LederIngar F. Laeifl@wang.no
NestlederElias Christensenchristensenelias@gmail.com
KassererAnneli Aschim Laeanneli@vm-fysio.no
SekretærKari Sellægksellaeg@gmailcom
StyremedlemAnne Søsveen Egneranne.soesveen.egner@gmail.com
StyremedlemChristian F. Pedersencfredpe@gmail.com
StyremedlemTrine Foyntrine.foyn@gmail.com
VaramedlemHelen Christensen


Øvrig kontaktinformasjon finner du under Kontakt oss


Kunstløpskomiteen (KK, ikke en del av styret) per 16. august 2017 er som følger:

Trine Foyn (leder)
Ingar Lae
Ingerid Winther
Anne Egner
Helen Christensen
Trine Nathan
Gunvor Bay
KK kontaktes via kk@oslosk.no



Powered by: Bloc